Норвежка Маріт Бьорген виграла лижну гонку на 30 км на чемпіонаті світу

На чемпіонаті світу з лижних видів спорту в фінському Лахті норвезька спортсменка Маріт Бьорген виграла гонку із загального старту на 30 км вільним стилем. Вона подолала дистанцію за 1 годину 8 хвилин 36,8 секунди.На чемпіонаті світу з лижних видів спорту в фінському Лахті норвезька спортсменка Маріт Бьорген виграла гонку із загального старту на 30 км вільним стилем. Вона подолала дистанцію за 1 годину 8 хвилин 36,8 секунди.

Другий прийшла ще одна норвезька лижниця Хейді Венг, відставши від лідера на 1,9 секунди, а третьою стала Астрід Якобсен теж з Норвегії (відставання 1,9). Росіянка Юлія Чекалева показала 10-й результат, Олена Соболєва — 20-й, Аліса Жамбалова — 23-й, Анна Медведєва — 31-й.

Ця золота медаль стала для Бьорген четвертої на чемпіонаті світу в цьому році і 18-й в кар’єрі. ЧС в Лахті закінчується в неділю, 5 березня.